POŽIČOVŇA

SITKA Rent

Sitka Rent

Sitku vám radi požičiame na víkend alebo aj na dlhšie, či už si ju chcete odskúšať pred kúpou alebo spríjemniť dovolenku v dodávke.

Spanie a pohodlné sedenie

Sitka Rent ponúka priestrannú posteľ v dĺžke 185cm, z ktorej behom 10 sekúnd spravíte plnohodnotný stôl s lavicami.

Úložný priestor

Do obrovského 370l úložného priestoru máte prístup pomocou výklopných dvierok.

Vhodné na vozidlá

Mercedes Vito/V-class,/Viano, Citroen Spacetourer/Jumpy, Peugeot Traveller/Expert, Opel Zafira Life/ Vivaro C/Vivaro B, Toyota Proace Verso/Proace

Objednávky
Cez webový formulár vytvorte rezerváciu na Vami požadovaný  termín a na základe tejto rezervácie overíme dostupnosť a budeme vás kontaktovať späť s potvrdením termínu. Objednávku je možné vytvoriť aj telefonicky alebo emailom.

Kajaky

Čo môže byť krajšie ako splaviť si rieku na kajaku? Ponúkame požičovňu kajakov, či už individuálne ale aj napríklad na rôzne team-buildingové akcie poprípade si chcete kajak zapožičať na dovolenku, sme pre Vás to správne miesto.

Kajaky požičiavame s potrebnou výbavou teda plávacie vesty, pádla a vodotesné vrecko na osobné veci. V cene zapožičania je aj doprava kajaku k Váhu v okolí Považskej Bystrice. V prípade záujmu sa vieme dohodnúť aj na individuálnej doprave.

Nie ste si istý, či zvládnete plavbu kajakom? Nebojte sa, po krátkej ukážke to pôjde aj úplným začiatočníkom.

Objednávky
Cez webový formulár vytvorte rezerváciu na Vami požadovaný termín a na základe tejto rezervácie overíme dostupnosť a budeme vás kontaktovať späť s potvrdením termínu. Objednávku je možné vytvoriť aj telefonicky alebo emailom  

Strešný stan

Požičajte si strešný stan, ktorý je určený na strechu väčšieho osobného automobilu a montuje sa na strešný nosič (minimálna nosnosť 75kg). V zatvorenom stave má stan AIRCAMP výšku iba 27cm, čo neobmedzuje vstup vozidla napr. do podzemných garáží. V rozloženom stave je stan dostatočné veľký pre 3 až 4 osoby s rozmerom 215cm x 142cm x 100cm. Rozloženie strešného stanu je veľmi rýchle a jednoduché. Pre nastúpenie do stanu slúži hliníkový rebrík, ktorý sa dodáva so stanom. Komfort v stane zaručuje penová matrac a LED svetlo.

Objednávky
Cez webový formulár vytvorte rezerváciu na Vami požadovaný termín a na základe tejto rezervácie overíme dostupnosť a budeme vás kontaktovať späť s potvrdením termínu. Objednávku je možné vytvoriť aj telefonicky alebo emailom
 


Bicykle a nosiče bicyklov

Pokiaľ plánujete preskúmať  svoje okolie na 2 kolesách, v ponuke máme aj bicykle a nosiče bicyklov. Či už plánujete vziať si vlastné bicykle na dovolenku osobným autom, alebo požičať si aj tie, sme tu pre Vás. Nosič bicyklov pasuje na väčšinu osobných áut opatrených ťažným zariadením.

Strešné boxy

Máte vo svojom aute málo miesta na svoju batožinu?  V tom prípade vám pomôžu strešné boxy. V ponuke máme strešné boxy s objemom 270l

ONLINE REZERVÁCIA

Zarezervujete si miesto včas. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.